Цёмны

Карантин вихідного дня не скасують 

Падпісацца
Прагляды 1 тыс.
86% 9 1

Верховна Рада не змогла схвалити проєкт постанови №4381 щодо скасування запровадженого в Україні раніше карантину вихідного дня.

Читати на сайті: news.24tv.ua/rada-hoche-skasuvati-karantin-vihidnogo-dnya-2020-novini_n1461332

bytown.info/fire/ja992VI_u2e52c9FHQXw5A.html
24 Канал у Facebook - news24ukraine/
24 Канал у Instagram - 24tvua
24 Канал у Twitter - 24tvua
24 Канал у Telegram - t.me/chanel24

Апублікавана

 

17 Ліс 2020

Абагуліць:

:

Спампаваць:

Загрузка...

Дадаць у:

Мой спіс прайгравання
Глядзець пазней
Каментарыі 6   
Сергей Петрович
Сергей Петрович 9 дзён таму
cлуга норода хай сам сидить дома своличи
Devid Ukraine
Devid Ukraine 9 дзён таму
Удивляюсь как там стоят такие депутати что удерживаються или вопше не принимают участвия у голосовании ,приходит вопрос нахуя они вопше нужни?
Rost Rivensky
Rost Rivensky 9 дзён таму
От чому зелені такі тупі? Вони ж самі собі копають яму
Alexander Kondratenko
Alexander Kondratenko 9 дзён таму
Так это не проголосовали за усиление, вот текст поставновления: П О С Т А Н О В А ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ Про рішення Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року № 1100 щодо посилення протиепідемічних заходів З метою подолання негативних тенденцій в економічній сфері Верховна Рада України постановляє: 1. Рекомендувати Кабінету Міністрів України протягом трьох календарних днів з дня набрання чинності цією Постановою переглянути обмежувальні заходи, встановлені Постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 року № 641 із наступними змінами, з метою пом'якшення обмежень із заборони у вихідні дні стосовно: 1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо); 2) приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах; 3) приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності; 4) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення; 5) діяльності закладів культури і проведення культурних масових заходів; 6) приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів. 2. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.
Хз Хз
Хз Хз 9 дзён таму
🙋🏿‍♂️Україні доведеться імпортувати робочу силу з країн третього світу Про це заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця. "Я переконаний, що Україна буде змушена, на жаль, йти за тими ж стопах, за якими пройшли всі європейські країни, коли мова йшла про економічний розвиток і економічне зростання, а саме: як би ми не покращували соціальні умови і не підвищували зарплати в Україна, нам доведеться імпортувати робочу силу. Для того, щоб імпортувати робочу силу, нам потрібно створювати в Україні сприятливу культурне середовище, яка буде з повагою ставитися до іноземних чужих культур і традицій, а з цим у нас велика проблема. Тому я вважаю, що частина української культурної дипломатії повинна бути зосереджена не тільки на потребах голосування в Генеральній Асамблеї, а також на те, щоб у нас був постійний економічний ріст, і на тих країнах третього світу, з яких, на жаль, нам доведеться імпортувати робочу силу ", - сказав Кислиця. ТАК - мігрантським мусульманським кварталам, ТАК - згвалтуванням українських жінок та дітей мігрантами, ТАК - тюрмам за критику масової міграції, ТАК - заміщенню українців на арабів та африканців, ТАК - наживі капіталістів, що будуть платити мігрантам менше, чим українцям, а різницю кластимуть собі у кишеню. Слава Україні! Не згодний? Агент Кремля!
Pavlo Kostel
Pavlo Kostel 9 дзён таму
Переходьте на мій канал там багато інформації про здоров’я підписуйтесь 😌😄☺️❤️
Далей
Skyview of Ukraine • Ukraïner
35:47
Прагляды 1,4млн
"Первый отдел". 1 серия
51:00
Прагляды 4,3млн
Пацанская тачка за сотку!
17:38