Цёмны

Data-розсилки для бізнесу: кому та для чого потрібно 

Падпісацца
Прагляды 11 тыс.
86% 95 15

Якщо ви власник роздрібного магазину, то знаєте, що розпродаж - це відмінний спосіб швидко отримати прибуток, збільшити клієнтську базу та організувати собі чудову рекламну компанію. Змагання за увагу клієнта особливо актуальне для бізнесу під час сезону розпродажів.
Читати на сайті: techno.24tv.ua/big-data-rozsilki-dlya-zaluchennya-novih-kliyentiv-novini-tehnologiy_n1463621?fbclid=IwAR1u8mmEZi6_R7-2MTzSEBX9aZ4DMedydinqt05kCDzs22E-5XFO9E0BGG0

Апублікавана

 

20 Ліс 2020

Абагуліць:

:

Спампаваць:

Загрузка...

Дадаць у:

Мой спіс прайгравання
Глядзець пазней
Каментарыі 3   
Сергій Литвинець
А это законно для Киевстар - отслеживать геолокацию своих абонентов и продавать эту информацию третьим лицам?
Роман Брудр
Роман Брудр 7 дзён таму
За цілий рік вже так "допомагають" всім, що пора вішати тих "помагальників".
Хз Хз
Хз Хз 7 дзён таму
"Вільний ринок" знову "порішав": в Україні стрімко ростуть ціни на електроенергію. Причому, в дуже короткі терміни: з 1 по 13 листопада середній тариф для підприємств виріс відразу на 55,9%: з 1140,2 до 1777,8 грн / МВт.год. Міненерго під керівництвом Ольги Буславець і під кураторством прем'єра Дениса Шмигаля (колишнього менеджера Рината Ахметова) в ручному режимі скоротило об'єм виробництва в Україні атомної енергії і наростило об'єм теплової, не дивлячись на те, що вартість останньої - в три рази більша. Бо цю вартість будуть сплачувати прості українці, у той час коли Ахметов буде набивати собі кишені і отримувати чергові пільги від держави.
Далей