Цёмны

Бурхлива реакція соцмереж на ескіз нового герба України 

Падпісацца
Прагляды 2,1 тыс.
90% 19 2

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на новий проєкт герба України. Багато людей не задоволені художній доробком та хочуть, щоб герб мав сучасний вигляд. Дехто з користувачів пропонує свої карикатури.
~ Підписатись на #24Канал ~ bytown.info
Відео #АктуальніНовини - bytown.info/limo/PL9o6bQUWYNvLdV_CEPqU2B5R0SLcUrDK0
24 Канал онлайн - bytown.info/fire/ja992VI_u2e52c9FHQXw5A.html
24 Канал у Facebook - news24ukraine/
24 Канал у Instagram - 24tvua
24 Канал у Twitter - 24tvua
24 Канал у Telegram - t.me/chanel24

Апублікавана

 

20 Ліс 2020

Абагуліць:

:

Спампаваць:

Загрузка...

Дадаць у:

Мой спіс прайгравання
Глядзець пазней
Каментарыі 21   
mayster
mayster 6 дзён таму
Народ, влада відволікає нас від своїх злочинів. Це, типу, змінимо вулиці, назву міста і т.п. Тільки цим народ вже не нагодуєш-це ж не Росія.
Павел Сербинов
Павел Сербинов 6 дзён таму
Двуглавая курица лучше?
Арій Тризуб
Арій Тризуб 4 дні таму
вона смачніша )))))))))))
Гнат Жбурляй
Гнат Жбурляй 6 дзён таму
Больше в стране никаких проблем нет...две копейки вводить или выводить...глобальные проблемы у бездельников.
Andrey Karamyshev
Andrey Karamyshev 6 дзён таму
Я не понимаю в чём идея этого большого герба... Там львовский лев, киевский Михаил и запорожский казак. Истинная Украина это Киев, Львов и Запорожье ? Такая идея ?
ayya yaay
ayya yaay 6 дзён таму
1:20 повністю погоджуюсь з думкою ведучої
Вкусная Жизнь
Вкусная Жизнь 6 дзён таму
Він має нести ідею майбутньоі Украіни та має надихати.Поставте поруч з гербами інших краін, тоді ведуча зрозуміє
Саша Саша
Саша Саша 6 дзён таму
А мне нравиться!!
Міша Жадан
Міша Жадан 7 дзён таму
Порошенко і Синютка Мерзотникі без стида і совісті обікрали і зробили жебраками український народ а тепер за вкрадені гроші ,Роздають підроблену агітацію на Садового! .. . .. .. .. . . . . .. .. . . .
Міша Жадан
Міша Жадан 7 дзён таму
У Львові роздають “циганські” газети під виглядом агітації за Садового ... Синютка мерзотник і зрадник , Він використовує методи Порошенка і Путіна обман !! Синютка вам би давно залишити в спокої Львів за Пороха нехочемо чути!! .. . . ... . .. .. . . .. .. .. .
Міша Жадан
Міша Жадан 7 дзён таму
Порошенко і Супрун знищили Медицину всі Дурдоми і випустили на волю Тяжкохворих це ( Медведчук , Бойко , Рабинович, Шарий, Кива.) Тому такий бардак В Україні !!! .. .. .. . .. .. . . .. . ... .
Київська Русь
Київська Русь 7 дзён таму
Канал садового, це фейки, брехливі викиди, лайно, це політика 24 САДОВОГО КАНАЛУ
ayya yaay
ayya yaay 7 дзён таму
люди ви перед тим як писати негативні відгуки почитайте, що таке геральдичні символи, принципи побудови гербів і т.д. не показуйте своє неуцтво і тупість. крім того подивіться на герби інших країн: Іспанія, Франція, Велика Британія. У Великої Британії на гербі взагалі зображений єдиноріг в короні і нічого вже 150 років нікому не мішає
Moon Spoon
Moon Spoon 6 дзён таму
А мне кажется, что единороги в короне на гербах хороши, только если они там действительно уже триста лет. А если вдруг в 2020 году тигров в горностаевых мантиях или трубящих коней с алебардами на гербы лепить - это уже намного более нелепо выглядит.
Неед Иным
Неед Иным 7 дзён таму
Гимн еще поменять надо. А то как будто пьяный в канаве лежит и воет.
Александр Ветров
Это тупо возвращение не просто в россию, а в совок. Даже герб теперь будет похож на советский. Путлер купил и растоптал вас как щенков, а вы этого даже не поняли) Украину теперь вообще сложно назвать государством, а вас народом.
Quark Script
Quark Script 7 дзён таму
як там з античності: хліба та видовищ; ось це видовище, а хліба нам не буде, бо зелений мвф усе заасфальтував
Виктор Онацкий
Виктор Онацкий 7 дзён таму
Молимся за Владимира Зеленского !
faidh8
faidh8 7 дзён таму
не смеши
Анна Тимофеева
Анна Тимофеева 7 дзён таму
О-о-очень "АКТУАЛЬНЫЙ" вопрос!!! Тут Украину спасать нужно! Пока будут "согласовывать"... Глядишь, и страны не останется!!! Дискутируйте, лучше, о том, как страну спасти!!!
Роман Брудр
Роман Брудр 6 дзён таму
@faidh8 а ніяк. 30 років лише співитанцімалюнки. Як тільки до справи то благодійності в рух, а держава лише мудрий писок показує.
faidh8
faidh8 7 дзён таму
@Александр Ветров мечтай, кремлебот, мечтай
Александр Ветров
Её уже не спасти)
faidh8
faidh8 7 дзён таму
и как это мешает спасать Украину? каким образом одна маленькая тема мешает?
Sansen Izerian
Sansen Izerian 7 дзён таму
Не треба нічого змінювати. Тризуб і є сучасним гербом завдяки своєму простому мінімалістичному стилю, а разом з тим - і стародавнім символом спадщини Русі.
Олег К
Олег К 6 дзён таму
@faidh8 генію, НАВІЩО??????)))
faidh8
faidh8 7 дзён таму
то малий герб, а потрібен ще великий. Так що треба
Олег К
Олег К 7 дзён таму
Дурня якась. В державі вже нема проблем? Невже зайнятись більше нічим? Чим той що є не догодив? Казна порожня. А їм герб.
roma romanov
roma romanov 5 дзён таму
@ayya yaay отдайте мою копейку.
faidh8
faidh8 6 дзён таму
@Олег К дурнику, ти вимагаєш до тебе звертатись на Ви, а сам пишеш на Ти? обійдешся. І щодо того що щось там за бюджетний кошт - символіка впливає на народ більше, ніж тобі здається. Саме тому будь-яка влада починається з символів. Якщо не буде власної символіки, то її поступово замінює чужа. Тобі мало війни на Донбасі, ти хочеш аби й далі ми жили в невизначеному стані, без ідей, без цілі, без ідентичності, але з тим щоби людям платили більші зарплати? так не буває. Успішна держава - це держава, яка розвинена в усіх сферах, а не в якісь одній. Успішна держава піклується про все одразу. Символи - одна з частин інформаційної складової держави.
Олег К
Олег К 6 дзён таму
@ayya yaay так що "шановний"? Відповіді досі жду. А ще, це так щоб розуміли, і в школі столяр, і в адмінбудівлі, отримує зарплату за БЮДЖЕТНИЙ кошт))) Не знав "шановний"? А казав не дурень.
ayya yaay
ayya yaay 6 дзён таму
@Олег К шановний це ви мене називаєте дурним. і не тикате мені я з вами гусей не пас. ви хоч почитайте скільки отримає переможець конкурсу. чи ви може читати не вмієте? а ще мене десятилітнім називаєте? за верховну раду ми і так платимо то нехай хоч щось прийме. документація, затвердження їм і так платять зарплату. чи ви пропонуєте їх звільнити? нехай ще кілька людей буде без зарплати? "Гонорари скульпторам,художникам,майстрам" ви взагалі про що? щоб замінили одну картинку на іншу так щоб ви розуміли в кожної адмінбудівлі чи це офіс президента, парламент навіть школа є свій столяр/завгосп який цим займається. і о чудо він теж отримує щомісячно зарплату. Так люди вмирають і нажаль і далі будуть вмирати. Але зараз чомусь всі зосередились лише на ковіді від якого загинуло 10.5тис. людей, але забуваєте про 387 тис смертей від серцево-судинних захворювань і 77 тис. від онкології. при чому для профілактики та зменшення кількості серцево-судинних захворювань достатньо агітувати за здорочий спосіб життя і пропаганда ходіння в спортзал, бігу, їзди на велосипеді. і щодо вашого "не на часі". я вже останні років 30 чую то "не на часі". зрозумійте ніколи ніщо не є на часі. завжди як нам здається є більш важливі речі, але насправді ці всі важливіші речі є насправді гасінням пожеж, які вникли через речі "не на часі". перейменування вулиць "не на часі" (ну не може людина, яка ходить леніна, домовляється про зустріч біля пам'ятника сталіну і живе в місті дзержинськ бути 100% патріотом України. все це на людину діє як таргетна реклама в інтернеті. плюс додайте ще ностальгію їхніх дідусів, бабусь про то "каку страну развалілі" і про найсмачніше морозиво) і ви отримаєте просто таки вибуховий мікс. так само "не на часі" було в 2009 армію переводити на стандарти НАТО, "не на часі" було проводити навчально-патріотичну роботу в школах, зокрема і в Донецькій, Луганській областях та Криму. в нас чомусь зажди все "не на часі"
Олег К
Олег К 6 дзён таму
@faidh8 скінчилась "геніальність" так?))
Мишка Медведь
Мишка Медведь 7 дзён таму
а где блядь ляшко с вилами и страпоном в заднице на гербе?
faidh8
faidh8 7 дзён таму
більшу частину цих негативних коментів пишуть кремлеботи, однак мені такий варіант гербу теж не зайшов. Я очікував щось більш гарне. А воно наче школярем намальоване
ЖИРНА жаба
ЖИРНА жаба 6 дзён таму
@Mister Dundie меч то взагалі... Як якась "made in china"
Mister Dundie
Mister Dundie 6 дзён таму
Згоден. Ніби символи правильні, але намальовано якось криво і неякісно
realeterial
realeterial 6 дзён таму
Хорошая попытка, кремлебот.
Далей