Цёмны

Критика ескізу Державного Герба: експерти пояснили важливі нюанси 

Падпісацца
Прагляды 5 тыс.
96% 48 2

В Україні презентували ескіз великого Державного Герба. Організаційний комітет показав роботу переможця конкурсу. Навколо неї одразу здійнявся шквал критики. Що про це думають експерти - дивіться у відео 24 каналу.
Читати на сайті: news.24tv.ua/shkval-kritiki-navkolo-eskizu-derzhavnogo-gerba-reaktsiya-ekspertiv_n1464685

Апублікавана

 

20 Ліс 2020

Абагуліць:

:

Спампаваць:

Загрузка...

Дадаць у:

Мой спіс прайгравання
Глядзець пазней
Каментарыі 31   
Арій Тризуб
Арій Тризуб 3 дні таму
Я визнаю тільки один герб України це Тризуб! Те посміховисько що виграло конкурс виглядає чи як знущаннями чи розпилом бюджету чи повним не розуміннем своєї справи як у тих хто проводить конкурс так і у тих хто малює ці "шедеври" і я аргументую. 1 Що має на меті великий герб України? Обїеднання всіх земель державних, єтнічних та історичних всі наші претензії та память. І цього ми на цьому гербі не бачимо! А саме головне чому зрада? Тому що де символи Криму їх Тамга? Якщо в великому гербі України нема Криму це зрада! В великому гербі україни повинні бути вказані всі області України та єтнічні землі такі як Кубань! 2 Що робитьвидуманий янгол на державному гербі светскої країни, я згоден якщо там десь на невеличкому місці десь будуть згадки та зображення якіхось православних чи християнских мотивів бо дійсно це історія але тут янголу віддана 4а частина в малюнку! Що робити всім людям яки не вірять в еврейського сина плотніка які мають інші релегійні вподобання чи наприклад як я атеіст взагалі не вірять ні одному слову попам в спідницях чи іншим шарлатанам, і на це нема відповіді. Янгола з лівого боку забрати однозначно! 3 Те що янгол та лев стоять на прапорі України це просто якесь іздівательство з моїх почуттів! 4 Мені не подобаєтся взагалі зображення лева він рве наш герб своїми пазурями а не тримає герб. Далі у нього червоні пазурі це що за манюкюр такій це дуже тупо виглядає У лева на великому гербі України обовьязково повинен бути член? А може краще його намалювати більшим щоб типу показати нашу міць і таке інше чого він у нього такий малий кароче! Забирайте член з герба України! 5 Козак на малюнку дебільний і не виглядає на Українця з січі а виглядає на кАзака царської Московії. 6 Верх зовсім не подобаєтся якщо і робити то завершувати короною наприклад Русі і ще чимось а не штандартом. 7 Великий герб України повинен бути в обрисі круглим щоб наприклад його штампувати на манети та печаті. Якщо навіть цього ця людина яка малювала цей жах незнае то це ппц дуже соромно. Висновок: Треба відкласти це питання до кращіх часів та чекати коли наприклад зявиться сам по собі з народу гарний герб від зацікавлених в цьому людей і щоб цей герб поступово почав подобатись всім в Україні. А ще краще забрати з конституції всі згадки про великий герб та жити з одним гербом Тризубом.
Михайло Роль
Михайло Роль 6 дзён таму
Чомусь політикани і псевдоексперти забули, що Україна - правонаступниця УНР і має успадкувати в незмінному вигляді її Герб - Золотий Тризуб в золотому оливковому вінку на блакитному тлі. Цей Герб найточніше відтворює знак Володимира Великого!
Honest 1
Honest 1 6 дзён таму
Блять, оставьте тот герб, который есть сейчас, нахуя ещё один???
Honest 1
Honest 1 6 дзён таму
Колхоз какой-то
Honest 1
Honest 1 6 дзён таму
@Авахейх Дух Времени я знаю, как выглядят большие гербы и флаги других государств. С эстетической точки зрения мне эта тема интересна. И тот герб, который сейчас представили, - самый некрасивый, который только можно было создать. У нас есть уже один герб. Красивый и простой... Совершенно не понятно, для чего нужен другой...
Авахейх Дух Времени
геральдику відкрийте та подивіться з чого складаються великі герби усіх країн світу
Vlad Karpat
Vlad Karpat 7 дзён таму
Сам герб виглядає архаїчно- на рівні студента - графіка 2-го курсу поліграфічного інституту - академії . Кафтани... Для Зассруссії - по аналогії - лапти й медведь- хіба-що.
FEINDKONTAKT
FEINDKONTAKT 6 дзён таму
Бля Тут всех послушать так у всех тут медали по геральдике висят на шеях
Igor Samofal
Igor Samofal 7 дзён таму
Это позор какойто.
Владимир Лоныч
Владимир Лоныч 7 дзён таму
Україна має одвіку єдиний, ВЕЛИКИЙ , вистражданий народом ГЕРБ ! Конкурсанти майте розум, честь, гідність, совість і відмовтеся від своїх « творчих « пошуків якогось геральдичного чуда для України ! Панове народні депутати просимо Вас скасувати ст. 20 Коституціі України !
OLga Bariatinsky
OLga Bariatinsky 7 дзён таму
Ладно, это был конкурс детских рисунков... Чтоб деньги получить... Скрепный он какой-то этот победительный герб...
Vlad Karpat
Vlad Karpat 7 дзён таму
Свої - обрали - свого. КОЕНИ й Левіти обрали Кохана. Нічого дивного в цьому світі й у цій невільній державі.
OLga Bariatinsky
OLga Bariatinsky 7 дзён таму
И я того же мнения...
Vlad Karpat
Vlad Karpat 7 дзён таму
Зараз прямо- горить - обирати герб. Засранці.! Парламент - зборище клоунів й запроданців олігархів. Коронавірус й економіка в розвалі.. ЗеОПЗЖОпці знущаються з українців й вибороної в крові - свободою. Пора викидувати зрадників й дебілів з владних кабінетів.
Галина Фролова
Галина Фролова 7 дзён таму
Пес якому нема чим зайнятися лиже яйця)))))... так зеля все парешал и війну закінчив і ковід зборов і економіку підняв....залишилось тікки герб змінити))))
aleks alex
aleks alex 7 дзён таму
Давайте введем большие матерные слова,- из ста букв каждое.
E- 73
E- 73 7 дзён таму
щоб не говорили про відміну пенсій з 1 січня- підкинули герб
Al D
Al D 7 дзён таму
шо ти несеш
Olha Pavlenko
Olha Pavlenko 7 дзён таму
Дорогобагато. Пшонка стайл.
Годзык Мариупольский
Нужно доработать
Rek-5
Rek-5 7 дзён таму
24 канал- это чей ?
Al D
Al D 6 дзён таму
@Nikolay Kryjanovskiy я вже багато років чую, що канал належить Садовому. Тому, кажу те, що чув.
Nikolay Kryjanovskiy
Nikolay Kryjanovskiy 7 дзён таму
@Al D в Садового стільки бабла немає. Якщо вже на то пішло, то цей канал зв'язаний з народним фронтом, здається. отже Турчин+Яценюк.
Al D
Al D 7 дзён таму
Садового. Не слухай їх (коментаторів).
Nikolay Kryjanovskiy
Nikolay Kryjanovskiy 7 дзён таму
@OLga Bariatinsky одно и тоже для Украины
OLga Bariatinsky
OLga Bariatinsky 7 дзён таму
@Nikolay Kryjanovskiy Ахметова...
Роман Нирка
Роман Нирка 7 дзён таму
Застарілий дизайн. Мені не подобається.
Svitlana Sumtsova
Svitlana Sumtsova 7 дзён таму
Просто намалювати лавровим листям 7 шарів тризуба, що лежать один на одному і зменшуються за розмірами від основи вгору. І Сонце в променях зверху на тризубом - і ось вам Слава Україні.
Al D
Al D 7 дзён таму
І суп поряд.
Яр Крас
Яр Крас 7 дзён таму
- Це круто - мутант з крилами за спиною, як персонаж юдейського фольклору, у строї римського легіонера (спідниця взагалі милує), але чомусь не з чорним тілом - на подоби київського аналога на Майдані… - А що символізує хрест/розп’яття на щиті «героя» та ще й підтримана фаною/хоругвою з козаком, наче як образна другорядна фантазія цього мутанта і екзотичної тварини. Яка остання, своїм і біо/зоологічним ареалом походження, і номінальним, як образне означення імені сина короля Данила надто виглядає подібно наслідку марева обкуреного приколіста… - А що тоді робити з Конституцією, яка стверджує секуляризацію держави - рознесення релігії від держави ?!. Яка скасовує приоритет будь якої ідеології, чим і являється релігійний аспект значною мірою… Альо, у вас там, художників, гербистів, та юристів все в порядку зі здоровим глуздом ?!. - А ось іще одна бредятина - тварина топче стрічку з державною колористикою, яка у нього та мутанта під лапами та шкарпетками… вже не згадуючи гроно калини, яка сама по собі також є символом… взагалі десь у Нав’ї… - Ви там, спеціалісти по містифікаціям, усі такі примітивно недоумкуваті ?! - Не дивуюсь, що високочолі гербисти цю "величну" бздуру підтримали, а юристи/чогозволите вже утверджують. Про художника взагалі мовчу - лише з абсолютною продажністю під замовлення чи шизою можна таке скомпонувати… - До речі, а як узгоджується "великий" герб з "малим" ?!. Якщо про "великий" може потрактувати і розповісти казочку навіть дитина початкових класів зі своєю іще не схибленою уявою, то що означає "малий" "Тризуб" - (за означенням Кара Мурзи (Карамзіним) у 18ст.)?! Це при тім, що, за ствердженням історика В. Сергійчука, він має біля 40 варіантів/гіпотез своєї семантики… - Яке ж, убожество оце все, що нагромадили без ніякого притомного розуміння та зв’язку між гербами та окремого "поцінування".. - Дійсно, - які "спеціалісти" така й країна, як би це толеранто означити, - диваків
Яр Крас
Яр Крас 6 дзён таму
@Авахейх Дух Времени ... - Мені багато років. - Не вам вказувати мені дотримання чи чи звільнення психологічно стану по за норми соціальної поведінки чи мого розміщення у просторі, на тверді чи у повітрі... - Секуляризація існує і вона встановлена у статті 35 Конституції, за яку проголосувало 2/3 сучасних радців, але не 7000р. тому : - "...Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова. " - Якщо творителі державного герба у своїй освіченості не здоганяють простих соціально/політичних сучасних встановлених міток/правил/законів дотримання певної гармонії/порядку у суспільстві, своєю творчістю не упорядковують/гармоніїзують буття посполитства, але своєю дурістю лише додають хаос і розруху, то гнати їх усіх драною мітлою. Дійсно, хоча б способом їх спускання на землю аби не марили... - А вам порада лише одна - НЕ ПСІХУЙТЕ !..
Авахейх Дух Времени
""А що тоді робити з Конституцією, яка стверджує секуляризацію держави - рознесення релігії від держави ?!. """ - Вам скільки років? Припиняйте марити., та спустіться на землю. Ніякої секуляризації немає і не було, - вона існує лише на папері, а за фактом релігія є однією з ланок ВЛАДИ та державотворення як було 7000 років тому, так і залишається по нині.
Svitlana Sumtsova
Svitlana Sumtsova 7 дзён таму
цей малюнок герба нагадує картинку до дитячої казочки.
Авахейх Дух Времени
геральдику відкрийте та подивіться з чого складаються великі герби усіх країн світу
Юлия Тищенко
Юлия Тищенко 7 дзён таму
Да почему они должны выбирать... уже испортили майдан своей недобитой архитектурой... опять победит безвкусица и блат?! В Украине масса талантливых художников, архитекторов, дизайнеров.. но почему-то побеждаютопять свои. Вспомните эти ужасные картонные фигурки под НГ ёлкой 2020- но денёг наверняка отмыли немало... было бы правильно деньги отправить медикам, а не рисовать задорого!
Сергій Загородній
У нас один герб, і він є ВЕЛИКИЙ
borbor
borbor 7 дзён таму
Великий герб потрібен, але не це л*йно явно!...
Ігор Шумний
Ігор Шумний 7 дзён таму
Капець. Конкурс дитячих малюнків серед яких вибрали "шо небудь" з того, що було. Мені НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ!
Олексій Кравченко
Дуже поганий ескіз. Зелені за що не візьмуться все на лайно перетворюють.
Просто Человек
Просто Человек 7 дзён таму
@Nikolay Kryjanovskiy ахах)
Nikolay Kryjanovskiy
Nikolay Kryjanovskiy 7 дзён таму
@Просто Человек давай вайбер- помахаю, дихну в чат
Просто Человек
Просто Человек 7 дзён таму
Кому НЕ ШКОДА, киньте пару грн на сигарети,бо через картин немаю роботи, вже не курив 2 дня.Дякую наперед! - 4149 6293 8581 1450
Erding Bernwood
Erding Bernwood 7 дзён таму
В України є герб ТРИЗУБ (крапка)
Укроп Укропченко
Що за дурня?! Архангел у білих шкарпетках! Де корона, символ незалежності? Це вивіска для шапіто 95 кварталу а не Герб!
Полина Семеновна
Проблем в стране не существует, как только герб поменять..
Клеба Хукар
Клеба Хукар 7 дзён таму
@Іван Лупін Она из болотной цивилизация.
Іван Лупін
Іван Лупін 7 дзён таму
Любую проблему можно так описать как вы только что нет. Зачем решать проблему отсутствующей экономики? У нас что, других проблем нет? ;D
Tom Bekket
Tom Bekket 7 дзён таму
Треба поміняти Янгола містами з козаком,дивно коли людина стоїть над Божим воїном
Валентина Р
Валентина Р 7 дзён таму
Надо следить очень тщательно, а то сунут какой-то чуждый символ, чтобы погубить Украину. У нас есть свой родной герб - трызуб.
Nikolay Kryjanovskiy
Nikolay Kryjanovskiy 7 дзён таму
ТрЫзуб...... да уж, рука-лицо.
Ярослав Скачков
Ярослав Скачков 7 дзён таму
Такая надутая параша этот новый герб
FEINDKONTAKT
FEINDKONTAKT 6 дзён таму
@L. Blonsky а что значат цифры 73 и 95?
L. Blonsky
L. Blonsky 7 дзён таму
нет ни глобуса ни звезды давида ни цифр 95 или 73 - параша конкретная
Далей